O nas

Gabinet masażu Holistic w mieście Żagań  proponuje Państwu szereg zróżnicowanych zabiegów i masaży dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

W atmosferze ciszy, spokoju i odprężenia można znaleźć czas wyłącznie dla siebie i rozkoszować się przyjemnościami jakie przynoszą oferowane usługi. Stworzone dla Państwa miejsce, pozwala zatrzymać na chwilę tempo codziennego dnia zostawiając wszystkie problemy i zmartwienia daleko za sobą,  zaznać pełnego relaksu i odpoczynku, a także przywrócić ciału sprawność fizyczną.

 

gabinet masaż żagań zabiegi na ciało

 

W Holistic – Zdrowie i Uroda kierujemy się  zasadą holistycznego podejścia do człowieka, czyli traktowania go jako całości. Jest to miejsce dedykowane ogólnemu dobremu samopoczuciu poprzez różnorodność profesjonalnych usług, które pobudzają odnowę umysłu, ciała i ducha. Na cały harmonijny system składa się nie tylko nasze ciało, ale również stan emocjonalny i psychiczny.

 

Jeśli szukasz miejsca gdzie będziesz mógł odpocząć i się zrelaksować to nasz salon masażu jest dla Ciebie! Zapraszamy klientów z miasta Żagań jak i okolic np Żary i Zielona Góra.

 

W naszym gabinecie oferujemy:

Masaż - terapia 

Masaż - relaks

Manualna Terapia Modelowania twarzy

Dodatkowo w ofercie polecamy następujące zabiegi:

 

 

W Holistic czas płynie tylko dla Ciebie i na Twoją korzyść.
To najlepiej zainwestowany czas.
Czas ukojenia ciała, duszy i zmysłów…

 

                                                                                                      Zapraszam
mgr fizjoterapii Blanka Leśna