Przygotowanie do masażu

Każdy kto pierwszy raz wybiera się na masaż prawdopodobnie ma kilka wątpliwości i pytań.

  1. Na masaż należy zabrać ze sobą pozytywne nastawienie na relaks.
  2. Na czas trwania masażu prosimy o zdjęcie biżuterii (łańcuszki, bransoletki, pierścionki, kolczyki).
  3. W trosce o Państwa długie włosy proponujemy spiąć je na czas masażu. Ułatwi to pracę masażyście oraz zmniejszy ryzyko ich naoliwienia.
  4. Do masażu można się rozebrać, pozostać w swojej własnej bieliźnie lub skorzystać z bielizny jednorazowej, którą zapewniamy na miejscu.
  5. Na czas trwania zabiegu zostaną Państwo przykryci ręcznikiem/kocem. Odkryte pozostaną jedynie aktualnie masowane partie ciała (wyjątek stanowią masaże Ayurvedyjskie).
  6. Najlepiej ok. 1 godz przed wizytą należy ograniczyć spożywanie obfitych posiłków- mogą Państwo odczuwać dyskomfort w leżeniu na brzuchu. Polecamy natomiast uzupełnianie płynów w organizmie, poprzez picie niegazowanej wody mineralnej przed (maksymalnie na godzinę przed masażem) i po zabiegu.
  7. Czas trwania zabiegu to czas Państwa wypoczynku, głębokiej relaksacji i uspokojenia. To Państwo decydujecie czy chcecie spędzić go w ciszy, przy muzyce, czy może pełne ukojenie przyniesie Państwu rozmowa z masażystą. To my dostosowujemy się do Państwa potrzeb, proszę tylko o nich poinformować.
  8. Po zakończeniu masażu zostaną Państwo poproszeniu o pozostanie przez chwilę na stole do masażu w pozycji leżącej w celu przywrócenia organizmu do stanu pełnej równowagi.
  9. Na masaż należy przyjść punktualnie, a nawet 5-10 minut wcześniej. Spóźnienie może spowodować skrócenie czasu trwania masażu.
  10. Jeśli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo przyjść na umówioną wizytę – proszę pamiętać aby ją odwołać.